Оплата, доставка, повернення

ОПЛАТА

Після підтвердження замовлення Ви потрапите на сайт платіжної системи (LiqPay або WayForPay), де необхідно буде ввести платіжні реквізити. Просимо зауважити, що у вартість товару не входить вартість доставки.

ДОСТАВКА ТОВАРУ

Відправлення товару відбувається не пізніше 4-х робочих днів після отримання оплати. Доставка Товарів, які були замовлені та придбані Покупцем, здійснюється компанією «Нова пошта» та «Укрпошта». Доставка кур’єром компанії «Нова пошта» за адресою, вказаною у Вашому замовленні, здійснюється по всій Україні за тарифами «Нової пошти». Термін виконання – від 1 до 3 робочих днів. В період акцій – до 5 робочих днів. Доставка замовлень здійснюється на адресу відділення компанії «Нова Пошта» у Вашому місті за тарифами «Нової пошти». Термін виконання – від 1 до 3 робочих днів. В період акцій – до 5 робочих днів. Доставка замовлень здійснюється на адресу відділення «Укрпошта» у Вашому місті за тарифами «Укрпошти». Термін виконання – від 2 до 3 робочих днів. В період акцій – до 5 робочих днів.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Якщо ви виявили брак* у товарах, придбаних в онлайн-магазині mochymantoo.com, та можете його підтвердити фотографією – ми повернемо вам кошти. Натомість ви повинні повернути товари. Це ви можете зробити у той самий спосіб, в який відбувалась доставка (Нова Пошта, кур’єрська доставка, Укрпошта). Для цього слід оформити заявку, звернувшись на e-mail: mochy.mantoo@gmail.com. При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити номер замовлення, вказаний у видатковій накладній. Повернення бракованої продукції здійснюється коштом інтернет-магазину mochymantoo.com. Повернення коштів відбувається на банківську карту клієнта або іншим способом, визначеним за домовленістю сторін. Інтернет-магазин mochymantoo.com здійснює повернення коштів клієнту у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання товарів з елементами браку. Також, за бажанням клієнта, пошкоджені товари ми можемо замінити на нові аналогічні без браку. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"» друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню. *Брак у книжках – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів або їхнє повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо.

Вгору

/ Більше

Підписатися

Читати більше:

Кошти, отримані від продажу продуктів з цього сайту, будуть використані для підтримки діяльності громадської організації «АРК.ЮЕЙ».

Оберіть розмір

Заповніть поля доставки

0