Мочи Манту Ще

Перші 10 000 книг “Мочи Манту” д-ра Уляни Супрун розлетілись з шаленою швидкістю лише за 36 днів. Поспішіть придбати книгу собі чи в подарунок аби не проґавити нагоду допомогти поширювати здоровий глузд. Мочимо Манту ще!

Наразі третій тираж книги ще є у продажі у наступних книгарнях:

Наш Формат

Книгарня Є

kniga.biz.ua

Книгарня на Федорова

Книгарня Сенс

Книжка «Мочи Манту» | MOCHYMANTOO
Або
Книжка «Мочи Манту» | MOCHYMANTOO

Мочи Манту

Вихід першого тиражу книги “Мочи Манту” був осяяний яскравим горінням російських медіа та їхніх рупорів в Україні. Проста книга про базові речі щодо нашого здоров’я та здоров’я спільноти викликала хвилю атак з боку носіїв рускава міра. Але ще більшою стала хвиля замовлень та позитивних відгуків від українських читачів з усіх куточків світу.

Органічний попит на здоровий глузд серед українців перевершив будь-які наші очікування й дав зрозуміти необхідність додаткового тиражу.

У цій книзі ви знайдете багато цікавого про важливість цінування власного життя й здоров’я, захист своїх цінностей та близьких і боротьбу за здоровішу Україну. В основі усіх матеріалів лежать дописи з публічної Facebook-сторінки доктора Уляни Супрун, які були розширені та доповнені актуальною інформацією.

Мочіть Манту на здоров’я!

350 ₴
Перейти до замовлення
Вгору
Кошти, отримані від продажу продуктів з цього сайту, будуть використані для підтримки діяльності громадської організації «АРК.ЮЕЙ».

Оберіть розмір

Заповніть поля доставки

0